Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

За яких умов операції з нерезидентами визнаються контрольованими?

ДФС повідомляє

За яких умов операції з нерезидентами визнаються контрольованими?

Контрольовані операції з нерезидентами

Контрольовані операції з нерезидентами, податківці навели критерії визнання господарських операцій контрольованими.

Головне управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області нагадує, що відповідно до пп.39.2.1.7 ПКУ господарські операції, передбачені пп.39.2.1.1 (крім операцій, що здійснюються між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні) і 39.2.1.5 ПКУ, визнаються контрольованими, якщо одночасно виконуються такі умови:

  • річний дохід платника податків від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухгалтерського обліку, перевищує 150 млн. грн. (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік;
  • обсяг таких господарських операцій платника податків з кожним контрагентом, визначений за правилами бухгалтерського обліку, перевищує 10 млн. грн. (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік.

Контрольовані операції з нерезидентами, це господарські операції, що здійснюються між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні, визнаються контрольованими, якщо обсяг таких господарських операцій, визначений за правилами бухгалтерського обліку, перевищує 10 млн. грн. (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік.

Підпунктом 39.2.1.9 ПКУ встановлено, що обсяг господарських операцій платника податків для цілей пп.39.2.1.7 ПКУ обраховується за цінами, що відповідають принципу «витягнутої руки».

Посилання

ще новини…. на головну…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *