Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Послуги

  01. Аудит (ініціативний) та погоджені процедури

  Аудиторські послуги в Україні на сьогодні особливо затребувані.
  Підтвердження річної фінансової звітності зажди є і буде класичною аудиторською послугою, як для господарюючих суб’єктів, так і для неприбуткових організацій.

  Ми допоможемо Вам здійснити трансформацію фінансової звітності вітчизняних підприємств у фінансову звітність за МСФЗ та визначитись з обліковою політикою за МСФЗ.

  А податковий аудит, проведений до моменту подачі звітів податковій службі значно знизить Ваш ризик помилок та знівелює можливість донарахування штрафів у майбутньому.

  Детальніше

  02. Консультації з питань бухгалтерського та податкового обліку

  Питання, що виникають в процесі щоденної роботи бухгалтерії, фінансового відділу, відділу кадрів потребують швидких відповідей для прийняття оптимальних рішень.

  Кваліфіковані консультації аудиторів – важлива складова у цьому процесі.
  Отримання професійної підтримки щодо порядку ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та податкової звітності завжди стане Вам у нагоді.

  Детальніше

  03. Трансфертне ціноутворення

  Формування Звіту про контрольовані операції, складання трансфертної документації – процес складний, важкий та дуже відповідальний.

  Ви можете з легкістю перекласти цей тягар та відповідальність на нас.

  Детальніше

  04. Навчання

  Запорука успіху будь-якого підприємства – кваліфікований персонал.
  Навчатись, навчатись і ще раз навчатись – це гасло вічне.
  Покликання компанії: «Змінювати світ, розширюючи межі знань».

  Ми завжди раді поділитись з Вами знаннями, досвідом, неординарними рішеннями на семінарах, практикумах та тренінгах.

  Детальніше

  05. Аутсорс

  Все частіше керівництво компаній стикається з необхідністю та розуміє економічні вигоди від передачі ведення певних напрямків бухгалтерського обліку на обслуговування аудиторським компаніям. Зазвичай це облік заробітної плати, авансових звітів, а іноді і повністю ведення бухгалтерського та податкового обліку всієї компанії. Ми вдячні за Вашу довіру та завжди готові допомогти!

  Детальніше

  Якість

  Вам потрібні не просте підтвердження цифр, не набір слів, не фіксація даних. Для Вас результатом роботи аудитора є впевненість в тому, що фінансова звітність достовірно та в повному обсязі відображає фінансовий стан підприємства, і рішення, прийняті на її основі, будуть правильними.

  Своєчасність

  Цінність аудиторських послуг полягає в їх своєчасності. Вони повинні бути до місця, до речі, у справі. Ми гарантуємо Вам надання результату аудиторських послуг на дату, обумовлену в договорі.

  Професіоналізм

  Наші співробітники відрізняються особливою якістю: вони систематично, ефективно і надійно виконують для Вас складну роботу. Саме таких людей називають професіоналами.

  Надійність

  Тільки команда, яка здатна виправдати довіру людей, команда на дії якої можна покластися, команда здатна проявляти стійкість і твердість у складних ситуаціях має право називатися надійною. Підтвердженням надійності нашої команди є довгострокові договірні відносини з нашими клієнтами.

  Бажаєте дізнатись більше про наші послуги? Залиште заявку та наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

   ПОДЗВОНИТИ НАМ