Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Архів новин

консультує Ед Рем

Звіт про управління: згідно з п. 2 ст.11 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999р. № 996-XIV (далі – ЗУ №996-ХІV) порядок та строки подання фінансової звітності, консолідованої фінансової звітності, звіту про управління … визначаються Кабінетом Міністрів України. Увага!!!! Звіт про управління зазначається окремо від…

Читати далі
консультує Ед Рем

Звітність в форматі XBRL, яким підприємствам обов’язково подавати звітність в такому форматі? Відповідно до п.5 ст.121 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999р. №996-ХIV(далі – Закон) підприємства, для яких ведення обліку за МСФЗ є обов’язковим,складають і подають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність органам державної…

Читати далі

SПеревищ показник: основні принципи функціонування системи електронного адміністрування ПДВ визначено ст. 200 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами і доповненнями (далі – ПКУ) та регламентовано Порядком електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року…

Читати далі

Подарунок працівнику: доходи у вигляді дарунка, нараховані (виплачені, надані) платнику податку юридичною особою або самозайнятою особою, оподатковуються податком на доходи фізичних осіб на загальних підставах, передбачених розд. IV ПКУ для оподаткування додаткового блага (п. 174.6 ст. 174 ПКУ). Разом з тим, до доходів, які не включаються до розрахунку загального місячного…

Читати далі

Призупинення використання РРО: наказом Мінфіну від 14.06.2016р. № 547 не передбачено обов’язку суб’єктів господарювання повідомляти контролюючий орган, у випадках тимчасового припинення діяльності господарської одиниці та, як наслідок, не використання РРО в той же проміжок часу. Водночас, чинне законодавство не вимагає від суб’єкта господарювання обов’язкового складання будь-якого документу. Що підтверджує факт…

Читати далі

Ліквідація основних засобів: якщо основні виробничі або невиробничі засоби ліквідуються за самостійним рішенням платника ПДВ. Така ліквідація для цілей оподаткування розглядається як постачання таких основних виробничих або невиробничих засобів за звичайними цінами. Але не нижче балансової вартості на момент ліквідації (п. 189.9 ст. 189 Податкового кодексу). Отже, самостійне рішення платника…

Читати далі
консультує Ед Рем

Анулювання зареєстрованих ПН: відповідно до п.192.1 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI (далі – ПКУ) у разі допущення помилок при складанні податкової накладної, у тому числі не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, платник податку може скласти розрахунок коригування до такої податкової накладної. Згідно з консультацією ДФС, розміщеною…

Читати далі
консультує Ед Рем

Оприбуткування металобрухту: відповідно до Наказу Міністерства статистики України «Про затвердження типових форм первинного обліку» від 29.12.1995р. №352, документальне оприбуткування металобрухту відображають в «Акті на списання основних засобів» (форма №ОЗ-3) чи в «Акті на списання автотранспортних засобів» (форма №ОЗ-4). Для цього потрібно заповнити розділ «Розрахунок результатів списання об’єктів» зазначених документів. Згідно…

Читати далі

Нерезиденти (іноземні юридичні компанії, організації), які здійснюють в Україні діяльність через відокремлені підрозділи, у тому числі постійні представництва, або придбавають нерухоме майно чи отримують майнові права на таке майно в Україні, або відкривають рахунки в банках України, зобов’язані стати на облік у контролюючих органах. Це встановлено Законом України від 16…

Читати далі
консультує Ед Рем

Спеціальний транспорт: припустимо, що комунальне підприємство має комплекс, придбаний за бюджетні кошти, але не введений в експлуатацію. При цьому, потрібно ввести в експлуатацію дві складові комплексу (спеціальні транспортні засоби), вартості яких немає. Виникає питання, чи потрібно залучати незалежного експерта для визначення вартостітаких складових комплексу для введення їх в експлуатацію? Відповідно…

Читати далі
ПОДЗВОНИТИ НАМ