Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Нові правила подання статзвітності до НБУ з 1 січня 2019 року!

  Нові правила подання статзвітності до НБУ з 1 січня 2019 року!

  Національний банк України повідомляє про затвердження сучасних та зручніших правил складання та подання до НБУ статистичної звітності, які набудуть чинності 01 січня 2019 року.

  Зокрема, новими підходами передбачено:

  • подання з початку 2019 року даних у форматі XML, що відповідає міжнародній практиці. До цього часу банки використовували розроблений Національним банком формат для подання звітності;
  • систематизацію показників статистичної звітності в зручніший та зрозуміліший для користувачів єдиний реєстр, який замінює діючі форми та є в публічному доступі на офіційній сторінці Національного банку;
  • використання відкритих каналів для передачі даних з високим рівнем захисту інформації: подання звітності здійснюється через веб-портал Національного банку або API, що робить процес подачі зручним.

  На додаток, в нових правилах унормовано вимогу щодо накладання уповноваженою особою електронного підпису на файл з показниками статистичної звітності, що не потребуватиме в подальшому підтвердження на паперовому носії.

  Зазначені підходи затверджено постановою Правління НБУ від 13 листопада 2018 року № 120 “Про затвердження Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України”. Постанова набуває чинності 01 січня 2019 року.

  Посилання

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ