Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Сертифікати електронної печатки ФОПам тепер не надаються!

  Сертифікати електронної печатки ФОПам тепер не надаються!

  АЦСК ІДД ДФС звертає увагу, що ЗУ «Про електронні довірчі послуги»№ 2155-VIIIвід 05 жовтня 2017 року, який набрав чинності 07.11.2018, передбачено, що електронна печатка – це електронні дані, які додаються створювачем електронної печатки до інших електронних даних або логічно з ними пов’язуються і використовуються для визначення походження та перевірки цілісності пов’язаних електронних даних. Разом з цим, створювач електронної печатки – це юридична особа, яка створює електронну печатку.

  З огляду на те, що створювачем електронної печатки може бути виключно юридична особа, починаючи з 07.11.2018 Інформаційно-довідковий департамент ДФС, як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, не формує сертифікати електронної печатки для фізичних осіб (в т.ч. підприємців та тих, що провадять незалежну професійну діяльність).

  ДФС просить враховувати зазначену норму під час підготовки реєстраційних документів.

  Додатково ДФС повідомляє, що фізичні особи, які отримують сертифікати починаючи з 07.11.2018 можуть здійснювати подання електронної податкової звітності та реєструвати податкові накладні використовуючи власний електронний підпис.

  Посилання

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ