Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Заповнення таблиці даних платником ПДВ при здійснення нового виду діяльності

  ДФС повідомляє
  Таблиця даних платника ПДВ

  Таблиця даних платника ПДВ. Державна фіскальна служба Запорізької області повідомляє. Для того щоб запобігти блокуванню податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН, платник Податку на додану вартість (далі ПДВ) має право подати до ДФС таблицю даних платника ПДВ. Форма встановлена згідно з додатком З до постанови Кабінета Міністрів України « Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних ».

  Таблиця даних платника ПДВ подається виключно в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними
  Державной фіскальной службой .

  Відомості щодо засобів електронного зв’язку
  Державної фіскальної служби , якими може подаватися таблиця даних платника податку, ДФС розміщує на своєму офіційному веб-сайті.

  У Таблиці даних платника ПДВ зазначаються:

  – види економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);

  – коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;

  – коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.

  Таблиця даних платника ПДВ подається із поясненням, в якому зазначається діяльність, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.

  Якщо платник ПДВ починає здійснювати новий вид діяльності, то Таблиця даних платника ПДВ заповнюється і подається в зазначеному порядку, в тому числі з поясненням, в якому зазначається діяльність, з можливим посиланням на податкову і іншу звітність платника податків.

  Зазначена норма передбачена пунктом 29-31 « Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних », затвердженого постановою Кабінета Міністрів України від 21.02.2018р. №117.

  Посилання

  ще новини…

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ