Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Заповнення графи 7 податкової накладної 2018

  ДФС повідомляє
  Заповнення графи 7 податкової накладної

  Заповнення графи 7 податкової накладної. Графа 7 заповнюється в гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством

  Державна фіскальна служба у Тернопільській області нагадує, що згідно з п.201.2 ПКУ форма та порядок Заповнення графи 7 податкової накладної затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

  Відповідно до п.4 Порядку №1307, усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками, крім випадків, визначених Порядком №1307.

  Водночас, п.16 Порядку №1307 передбачено, що графа 7 гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством.

  При цьому, згідно з п.44.1 ПКУ для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. При цьому платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абз.1 п.44.1  ПКУ.

  Статтею 1 Закону про бухгалтерський облік визначено, що первинний документ – це документ, який містить відомості про господарську операцію та підтвердження її здійснення.

  У зв’язку з цим ціна товарів чи послуг, зазначена в податковій накладній, повинна відповідати ціні, зазначеній у первинних документах, якими супроводжується постачання товарів або надання послуг.

  Відповідно, зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, в якій вказано ціну постачання одиниці товару/послуги, яка містить після коми більше ніж два знаки, є підставою для формування податкового кредиту за умови відповідності іншим вимогам, що визначені в ПКУ.

  Посилання

  ще новини…. на Головну сторінку

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ