Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Мінфін створює робочі групи для створення консультацій з оподаткування операцій з програмною продукцією та криптовалютою!

  Мінфін створює робочі групи для створення консультацій з оподаткування операцій з програмною продукцією та криптовалютою!

  Міністерство фінансів на своєму сайті інформує про створення з 16 жовтня двох робочих груп для підготовки консультацій та роз’яснень з питань:

  • оподаткування ПДВ операцій постачання програмної продукції (з метою підготовки проекту узагальнюючої податкової консультації);
  • проблемних питань оподаткування операцій з криптовалютами (з метою оцінки можливості підготовки узагальнюючих податкових консультацій на чинній законодавчій базі, або визначення концепції змін до податкового законодавства).

  Також Мінфін запрошує профільних фахівців та експертів взяти участь у розробці даних роз’яснень, для цього всім бажаючим необхідно подати заявку на участь зі своїми напрацюваннями на дану тему у термін до 12 жовтня 2018 року.

  Вже у 4 кварталі 2018 року консультації цих робочих груп будуть представлені на розгляд Експертної Ради з підготовки узагальнюючих податкових консультацій.

  Детальну інформацію можете знайти тут

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ