Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Чи сплачує ЄСВ ФОП, якщо він є і найманим працівником?

Чи сплачує ЄСВ ФОП, якщо він є і найманим працівником?

Чи сплачує ЄСВ ФОП, якщо він є і найманим працівником?

Законом України від 13 травня 2020 року №592- IX “Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо усунення дискримінації за колом платників” (далі Закон № 592) внесено зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, зокрема  статтю 4 доповнено частиною шостою, де зазначено:

“якщо фізичні особи  – підприємці або особи, які провадять незалежну професійну діяльність  мають основне місце роботи, звільняються від сплати за себе єдиного внеску за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску за умови самостійного визначення за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі менше мінімального страхового внеску, бази нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.”

Вищезазначені зміни, внесені  Законом №592, набирають  чинності з 01 січня 2021 року.

Посилання

ще новини…..

Замовити аудит підприємства

ПОДЗВОНИТИ НАМ