Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  До доходу ФОП єдинника не включається сума коштів, виплачена відповідно до ст. 2 Закону № 1071

  До доходу ФОП єдинника не включається сума коштів, виплачена відповідно до ст. 2 Закону № 1071

  До доходу ФОП не включається сума: ДПС інформує. Одноразова матеріальна допомога застрахованим особам, що виплачується фізичним особа – підприємцям – платникам єдиного податку за рахунок коштів державного бюджету не включається до доходу платників єдиного податку.

  Нагадаємо, що правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. А також справляння єдиного податку встановлено главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

  Відповідно до статті 292 Кодексу для фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку. Доходом є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 статті 292 Кодексу.

  При цьому, до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування. А також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна. Яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській  діяльності.

  До доходу ФОП не включається сума: Крім того, Законом України від 4 грудня 2020 року № 1072-ІХ були внесені зміни до підрозділу 8 розділу ХХ Кодексу, а саме доповнено пунктом 7 наступного змісту: «до складу доходу платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця не включається сума коштів, яка надійшла як одноразова матеріальна допомога застрахованим особам, що виплачується такому платнику за рахунок коштів державного бюджету відповідно до статті 2 Закону України від 4 грудня 2020 року № 1071-IX».

  Посилання

  ще новини…

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ