Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Довгостроковий договір: визначення дати виникнення податкових зобов’язань з ПДВ виконавця та дати податкового кредиту замовника

  дфс

  Довгостроковий договір: визначення дати виникнення податкових зобов’язань з ПДВ виконавця та дати податкового кредиту замовника

  Довгостроковий договір

  Довгостроковий договір: визначення дати виникнення податкових зобов’язань. Фіскали Дніпропетровської області повідомляють, що датою виникнення податкових зобов’язань з ПДВ виконавця довгострокових договорів (контрактів) є дата фактичної передачі виконавцем результатів робіт за такими договорами (контрактами).

  Відповідні норми встановлені п.187.9 ст.187 ПКУ.

  Для цілей п.187.9 ст.187 ПКУ довгостроковий договір (контракт) – це будь-який договір на виготовлення товарів, виконання робіт, надання послуг з довготривалим (більше одного року) технологічним циклом виробництва та якщо договорами, які укладені на виробництво таких товарів, виконання робіт, надання послуг, не передбачено поетапного їх здавання.

  Отже, датою віднесення сум до податкового кредиту замовника з договорів (контрактів), визначених довгостроковими відповідно до п.187.9 ст.187 ПКУ. Є дата фактичного отримання замовником результатів робіт (оформлених актами виконаних робіт) за такими договорами (контрактами) (п.198.2 ст.198 ПКУ).

  Посилання

  ще новини…

   Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ