Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Е-повернення: повернення помилково та надміру сплачених платежів

  Е-повернення: повернення помилково та надміру сплачених платежів

  Е-повернення

  Е-повернення: ДПС повідомляє, що для спрощення процедури повернення помилково та/або надміру сплачених платежів діє новий сервіс.

  Платники податків мають змогу у режимі 24/7, дистанційно подати заяву на повернення коштів через Електронний кабінет в «три кліки».

  У головному меню Електронного кабінету необхідно в розділі «Заяви, запити для отримання інформації» із запропонованого переліку вибрати форму Заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені (J1302001 – для юридичних осіб або F1302001 – для фізичних осіб).

  Після заповнення запропонованих реквізитів Заяви необхідно зберегти її, підписати та відправити територіальному органу ДПС.

  Повернення помилково та/або надміру сплачених коштів можливо лише протягом 1095 днів від дати їх сплати. Та за умови відсутності у такого платника податкового боргу.

  Даним сервісом, Е-повернення, за 10 місяців поточного року скористалися 249 тис. платників. З яких 128 тис. – подали заяви на повернення коштів та 121 тис. громадян задекларували право на повернення податкової знижки за деклараціями про майновий стан і доходи.

  Територіальними органами ДПС опрацьовано 183 тис. заяв, за якими сформовано та передано до Казначейства електронних висновків на суму 5,7 млрд гривень. Також до Казначейства направлено електронних повідомлень на повернення податкової знижки на суму 311 млн гривень.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ