Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Чи може новостворений ФОП обрати ставку єдиного податку, яка передбачає сплату ПДВ?

    консультує Ед Рем

    Чи може новостворений ФОП обрати ставку єдиного податку, яка передбачає сплату ПДВ?

    Єдиний податок з ПДВ : Головне управління ДПС у Луганській області розповіли, що новостворена фізична особа – підприємець може обрати ставку єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість (третя група – 3 %), лише після здійснення реєстрації платником податку на додану вартість. Тобто новостворена фізична особа – підприємець може зареєструватися з дня державної реєстрації як платник єдиного податку третьої групи зі ставкою 5 % та не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного кварталу подати заяву про перехід на сплату єдиного податку за ставкою 3 % (для третьої групи) та подати заяву на реєстрацію платником податку на додану вартість.

    Нагадаємо: відповідно до пункту 293.3 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

    1) 3 відсотки доходу – у разі сплати податку на додану вартість згідно з ПКУ;

    2) 5 відсотків доходу – у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ