Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Електронні копії документів відтепер можна завантажити

  Електронні копії документів відтепер можна завантажити

  Електронні копії документів

  Електронні копії документів: на вебпорталі «Онлайн будинок юстиції» реалізована можливість громадянам завантажувати електронні копії (ЕК) нотаріально посвідчених копій документів до заяв про державну реєстрацію, зокрема – документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи. Про це повідомив перший заступник Міністра юстиції Євгеній Горовець.

  «До заяв «Державна реєстрація створення товариства з обмеженою відповідальністю» та «Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі власного установчого документа або модельного статуту» відтепер можна завантажити ЕК нотаріально посвідчених копій документів, що посвідчують особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи», – уточнив перший заступник Міністра.

  Нагадуємо, що відповідно до Порядку реєстрації для подачі документів в електронній формі з нотаріально посвідчених копій документів, що посвідчують особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником, виготовляються ЕК шляхом сканування та накладенням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) заявника.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ