Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    ЄСВ: В яких випадках звітність подається за «старою» формою?

    ЄСВ: В яких випадках звітність подається за «старою» формою?

    ЄСВ: ДПС повідомляє, що об’єднання звітності щодо доходів фізичних осіб, утриманого з них податку на доходи та військового збору, а також сум нарахованого єдиного внеску має неабияке значення для платників податків. Вперше платники подаватимуть оновлену звітність за результатами І кварталу 2021 року.

    Проте наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2020 р. № 814 «Про деякі особливості звітування з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14.04.2015 року №435». Який опубліковано в Офіційному віснику України №15 від 26.02.2021р., встановлено, що звітність з ЄСВ за «старими» формами подається до податкових органів за основним місцем взяття на облік як платника єдиного внеску в податкових органах.

    ЄСВ за «старими» формами подається до:
    • до 01 квітня 2021 року – згідно з додатком 4 роботодавцями за звітні періоди до 2020 року включно та у разі проведення державної реєстрації припинення до 28 лютого 2021 року;
    • до 01 квітня 2021 року – згідно з додатком 7 у разі настання нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання із застрахованою особою;
    • до 01 квітня 2021 року – згідно з додатком 5 для фізосіб-«єдинників» 1-3 груп;
    • до 01 січня 2022 року – згідно з додатком 5 фізосіб-«єдинників» 4 групи;
    • до 01 січня 2022 року – згідно з додатком 5 до Порядку для фізосіб-«загальників»;
    • до 01 січня 2022 року – згідно з додатком 5 для самозайнятих осіб;
    • до 01 січня 2022 року – згідно з додатком 6 у разі добровільної сплати ЄСВ.

    Старі форми звітності з ЄСВ роботодавці можуть використовуватися:

    • до 1 квітня для виправлення помилок. Звітування за місяці 2020 року та інші попередні роки й у разі ліквідації до 28 лютого.

    Тобто, за січень, лютий та березень 2021 року щомісячні звіти з ЄСВ (додаток 4) за старою формою вже не подаються. А вже за підсумками І кварталу слід буде вперше подати єдину звітність.

    Як передбачено п. 4 наказу №814 Порядок № 435 втратить чинність з 1 січня 2022 року.

    Посилання

    ще новини….

    Замовити аудит підприємства

    ПОДЗВОНИТИ НАМ