Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

ЄВ за травень підприємці звільнені від сплати, закон підписан

ЄВ за травень підприємці звільнені від сплати, закон підписан

ЄВ за травень: Президентом України було підписано Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)» № 591-ІХ від 13.05.2020р.(далі ЗУ № 591-ІХ).

З дня наступного за днем публікації Закон №591-ІХ набуває чинності.

Відповідно до Закону № 591-ІХ, ФОП та особи, які провадять незалежну професійну діяльність звільняються від сплати ЄВ за період з 1 по 31 травня 2020 року.

Як і раніше, такі особи можуть прийняти рішення про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску в розмірах та порядку, визначених чинним законодавством. У такому разі інформація про сплачені суми зазначається у звітності про нарахування єдиного внеску за звітний період, визначений для таких осіб чинним законодавством.

Звертаємо вашу увагу, звільнення підприємців від сплати ЄВ за березень та квітень передбачено Законом 533-IX. До того ж, періоди звільнення включаються до страхового стажу. Та вважається, що страхові суми було сплачено у розмірі мінімального страхового внеску, визначеного законодавством для кожного з таких періодів.

Посилання

ще новини…..

ПОДЗВОНИТИ НАМ