Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  ЄВ за травень: звільнення від сплати ЄВ Законопроект підтримано

  ЄВ за травень: звільнення від сплати ЄВ Законопроект підтримано

   

  ЄВ за травень

  ЄВ за травень: на позачерговому засіданні Верховної Ради, у першому читанні 336-ма голосами був підтриманий проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)» (№3329-Д).

  Законопроектом пропонується звільнення від сплати ЄВ за себе ФОП та особами, які провадять незалежну професійну діяльність на період з 1 по 31 травня 2020 року.

  Такі особи можуть прийняти рішення про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску в розмірах та порядку, визначених цим Законом. Інформація про сплачені суми зазначається у звітності про нарахування єдиного внеску за звітний період, визначений для таких осіб цим Законом.

  Звертаємо вашу увагу, звільнення підприємців від сплати ЄВ за березень та квітень передбачено Законом 533-IX. До того ж, періоди звільнення включаються до страхового стажу. Та вважається, що страхові суми було сплачено у розмірі мінімального страхового внеску, визначеного законодавством для кожного з таких періодів.

   

  Посилання

  ще новини…

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ