Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Графік проведення перевірок, як відбувається відбір платників податків

  новини від Ед Рем

  Графік проведення перевірок, як відбувається відбір платників податків

  Графік проведення перевірок

  Графік проведення перевірок: ДПС повідомляє, що  до плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи ( абз.1-3 п.77.2 ст. 77 Податкового кодексу України).

  Періодичність проведення документальних планових перевірок платників податків визначається залежно від ступеня ризику в діяльності таких платників податків, який поділяється на високий, середній та незначний. Платники податків з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не частіше, ніж раз на три календарних роки, середнім – не частіше ніж раз на два календарних роки, високим – не частіше одного разу на календарний рік.

  Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків затверджено наказом Міністерства фінансів України від 02.06.2015 №524 (далі – Порядок №524).

  Перелік ризиків та їх поділ за ступенями значущості (високий, середній, незначний) визначено Порядком № 524.

  Графік проведення перевірок: план-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному вебпорталі ДПС, згідно з абз.3 п. 1 розд. І Порядку №524 до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. Оновлення річного плану-графіка здійснюється у разі його коригування.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ