Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Інвентаризація ТМЦ, проведення на вимогу контролюючих органів?

    новини від Ед Рем

    Інвентаризація ТМЦ, проведення на вимогу контролюючих органів?

    Інвентаризація ТМЦ

    Інвентаризація ТМЦ: ДПС повідомляє, контролюючі органи (податкові органи) мають право вимагати під час проведення перевірок від платників податків, що перевіряються, проведення інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів, зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки (п.п. 20.1.9 п. 20.1 ст. 20 Податковий кодекс України).

    Якщо платник податків (його посадові особи або особи, які здійснюють готівкові розрахунки та/або провадять діяльність, що підлягає ліцензуванню) відмовляється від проведення відповідно до вимог ПКУ інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів (зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки), то може бути застосовано адміністративний арешт майна платника податків (п.п. 94.2.8 п. 94.2 ст. 94 ПКУ).

    Посилання

    ще новини…..

    Замовити аудит підприємства

    ПОДЗВОНИТИ НАМ