Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Інвентаризація каси, як та в які терміни проводиться ⍰⍰⍰

  Інвентаризація каси, як та в які терміни проводиться ⍰⍰⍰

  Інвентаризація каси: ДПС звертає увагу, що інвентаризація кас проводиться в/на кожній/кожному установі/підприємстві в строки, установлені керівником, з перерахуванням усієї готівки та перевіркою інших цінностей, що зберігаються в касі.

  Залишок готівки в касі звіряється з даними обліку за книгами обліку. Готівка, що зберігається в касі, але не підтверджена касовими документами, уважається надлишком готівки в касі.

  У разі застосування підприємством у розрахунках реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) звіряється сума наявної готівки на місці проведення касиром розрахунку із сумою, зазначеною у звіті РРО (у розрахункових книжках та книзі обліку розрахункових операцій).

  У разі виявлення під час інвентаризації нестачі або надлишку цінностей у касі в акті зазначається сума нестачі або надлишку і з’ясовуються обставини їх виникнення.

  Сума нестачі відшкодовується відповідно до законодавства України, а надлишок оприбутковується в касі та зараховується в дохід відповідної/відповідного установи/підприємства.

  Інвентаризація каси довідково: згідно з п. 46 розд. ІV Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління  Національного  банку  України  від  29 грудня 2017 року № 148 (далі – Положення № 148) установи/підприємства зобов’язані проводити інвентаризацію каси. Матеріально відповідальні особи до початку проведення інвентаризації дають розписку, форма якої визначена в додатку 7 до Положення № 148.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ