Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Операції з постачання: що оподатковуємо для цілей реєстрації платником ПДВ?

    дфс

    Операції з постачання: що оподатковуємо для цілей реєстрації платником ПДВ?

    коли реєструємось платником ПДВ

    Коли реєструємось платником ПДВ: податківці розповідають, що відповідно до п.181.1 ст.181 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом. У тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі. Нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 000 000,00 гривень (без урахування податку на додану вартість). Така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку. У контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст.183 ПКУ. Крім особи, яка є платником єдиного податку першої – третьої групи.

    Коли реєструємось платником ПДВ: до того ж, якщо особа, яка відповідно до п.181.1 ст.181 ПКУ не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні або є меншими від встановленої зазначеною статтею суми. Вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою (п.182.1 ст.182 ПКУ).

    Згідно із р.V та р.ХХ ПКУ до оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг належать операції, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою ПДВ. Ставкою 7 відсотків, нульовою ставкою ПДВ та звільнені (умовно звільнені) від оподаткування ПДВ.

    Посилання

    ще новини….

    Замовити аудит підприємства

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ