Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Коригування ПН без факта здійснення операцій, як скласти??

  дфс

  Коригування ПН без факта здійснення операцій, як скласти??

  Коригування ПН

  Коригування ПН без факта здійснення операцій: офіс ВПП нагадує, що відповідно до пп. 44.1 Податкового кодексу (далі –  Кодекс), платники податків у цілях оподаткування, зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників. Які пов’язані з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

  Тому на дату виникнення податкових зобов’язань. Платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) у встановлений Кодекс термін.

  Можливість складання розрахунку коригування до податкової накладної у разі допущення платником податку помилок при її складанні. У тому числі не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг передбачена (пп. 192.1 Кодекс).

  Отже, у разі складання податкової накладної без факту здійснення господарської операції та її реєстрації в ЄРПН платник податку з метою виправлення помилки може скласти розрахунок коригування до неї. У такому розрахунку коригування:

  • у полі «Дата складання» зазначається дата, на яку було виявлено помилку;
  • узаголовній частині розрахунку коригування – дані із заголовної частини податкової накладної з індивідуальним податковим номером покупця на якого помилково (без факту здійснення господарських операцій) було складено податкову накладну;
  • у розділі Б – зі знаком «-» (виводяться в «0») відповідні показники усіх рядків податкової накладної, що коригується (кількість, обсяг постачання та сума ПДВ);
  • уграфі 1 «код причини» розрахунку коригування зазначається код «103» (повернення товару або авансових платежів).

  Такий розрахунок коригування ПН підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем товарів/послуг, на якого була складена така податкова накладна.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ