Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Лікарняні під час карантину: роз’яснення від Міністерства юстиції

  дфс

  Лікарняні під час карантину: роз’яснення від Міністерства юстиції

  Лікарняні під час карантину

  Лікарняні під час карантину: під час карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності. Зокрема:

  • Якщо тимчасова непрацездатність застрахованої особи викликана карантином, накладеним органами санітарно-епідеміологічної служби, надається допомога по тимчасовій непрацездатності з першого дня і весь час відсутності на роботі з цієї причини.
  • Допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій, виплачується Фондом соціального страхування України застрахованим особам, починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією інвалідності (встановлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності). Перші п’ять днів тимчасової непрацездатності оплачуються за рахунок коштів роботодавця.
  • У разі захворювання дитини віком до 14 років листок непрацездатності отримує один із працюючих батьків. У такому разі Фонд оплачує лікарняний лист, починаючи з першого дня хвороби, але не більше 14 календарних днів. Утім, якщо дитина перебуває на стаціонарному лікуванні – на весь час перебування на такому лікуванні.

   

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ