Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Медогляд за направленням військкомату

Медогляд за направленням військкомату

Медогляд за направленням військкомату: нерідко останнім часом, на жаль, трапляються випадки, коли військкомат вимагає від працівника пройти медогляд. Який документ повинен надати працівник для того, щоб підтвердити право на оплату невідпрацьованого робочого часу?

Медогляд за направленням військкомату: згідно з п.10 ст.1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992р. №2232 (далі – ЗУ № 2232) громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України чи проходять службу у військовому резерві. Вони зобов’язані прибувати за викликом районного (міського) військового комісаріату для проходження медичного огляду.

Громадяни України для виконання обов’язків, пов’язаних із взяттям на військовий облік, призовом або прийняттям на військову службу. Також особи, які направляються районними (міськими) військовими комісаріатами на медичний огляд (медичне обстеження в амбулаторних чи стаціонарних умовах), звільняються від роботи на час, необхідний для виконання зазначених обов’язків. Також за ними зберегається місце роботи, займана посада і середня заробітна плата (п.2 ст. 21 ЗУ№ 2232)

На підставі п. 2.18 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001р. №455, особам, які проходять за направленням військових надається довідка довільної форми. Така довідка має бути засвідчена підписом завідувача відділення та печаткою закладу.

ще новини…..

Замовити аудіторські послуги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *