Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Об’єднана звітність: типові помилки при заповненні рядка 033

  новини від Ед Рем

  Об’єднана звітність: типові помилки при заповненні рядка 033

  Об’єднана звітність: ДПС по роботі з великими платниками податків попереджає про типові помилки, які допускаються платниками податків при заповненні податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок), у порядку та за формою визначеною наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 N 4 з змінами.

  Так не заповнення рядка 033 заголовної частини Розрахунку призводить до проблем в поданні Розрахунку за головне підприємство. Нагадуємо, що у рядку 033 зазначаються дані про відокремлений підрозділ юридичної особи (повне найменування відокремленого підрозділу). Якщо Розрахунок подається податковим агентом за відокремлений підрозділ.

  Тобто, у разі якщо вказаний рядок заголовної частини Розрахунку не заповнено, така звітність подана платником податку вважається поданою як за головне підприємство – юридичну особу.

  Об’єднана звітність: відповідно, якщо такий невірно заповнений звітний Розрахунок був прийнятий Пенсійним фондом України (далі — ПФУ) першим. Він вважається поданим за юридичну особу. Приймання ще одного звітного Розрахунку за юридичну особу в інформаційно- телекомунікаційних системах ПФУ не передбачено.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ