Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Що включається до оподаткованого доходу фізособи-єдинника?

    консультує Ед Рем

    Що включається до оподаткованого доходу фізособи-єдинника?

    Оподаткований доход фізособи-єдинника: Фахівці ДПС нагадали, як визначати дохід для оподаткування єдиним податком (далі – ЄП) при надходженні грошей на поточний рахунок. До оподаткованого доходу включаються усі інші надходження на поточний рахунок. За винятком надходжень у випадку, якщо фізособа-єдинник вносить на власний рахунок кошти, які було отримано у вигляді готівки та вже відображено у Книзі обліку доходів, то ця сума не включається до оподаткованого доходу фізособи-єдинника. (далі – Книга). Але лише за умови, що в платіжному документі зазначено, що на рахунок вноситься виручка за певний період. Слід зазначити, що при цьому сума поповнення рахунка не повинна бути більшою від суми виручки, відображеної в Книзі за відповідний період.

    Нагадуємо, що до доходу такожне включається пасивний дохід, отриманий у вигляді роялті, дивідендів, процентів, а також інші доходи, що визначені в п. 292.11 ст.292 ПКУ. Також слід звернути увагу, щовідповідно до вимог ст. 292 Податкового кодексу, якщо єдинник-комісіонер отримав гроші за договором комісії, то до доходу, що обкладається ЄП, він може включити тільки суму своєї винагороди (п. 292.4 ПК)

    Посилання

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ