Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Поліпшення орендованого приміщення, як оподаткувати ⍰⍰⍰

  Поліпшення орендованого приміщення, як оподаткувати ⍰⍰⍰

  Поліпшення орендованого приміщення: ДПС інформує, що при здійсненні невід’ємних поліпшень орендованого майна податкові зобов’язання з ПДВ у орендаря  (до передачі таких поліпшень орендодавцю) не виникають. При передачі орендарем орендодавцю поліпшень об’єкта оренди, орендар повинен визначити податкові зобов’язання на дату, визначену відповідно до пункту 187.1 статті 187 розділу V ПКУ, скласти податкову накладну та зареєструвати її в ЄРПН.

  База оподаткування ПДВ за такою операцією визначається згідно з пунктом 188.1 статті 188 розділу V ПКУ. Виходячи з договірної вартості постачання поліпшень, яка не повинна бути нижче балансової (залишкової) вартості за даними бухгалтерського обліку. Яка склалася станом на початок звітного (податкового) періоду, протягом якого здійснюються такі операції (у разі відсутності обліку необоротних активів – виходячи із звичайної ціни).

  Поліпшення орендованого приміщення: у разі якщо вартість таких поліпшень не відшкодовується орендарю, а буде зараховуватися в рахунок погашення орендних платежів. То орендодавець на дату настання першої події відповідно до пункту 187.1 ст. 187 розділу V ПКУ повинен визначити податкові зобов’язання з ПДВ. Скласти податкову накладну та зареєструвати її в ЄРПН. Якщо першою подією є дата складення документа щодо зарахування вартості такого ремонту в рахунок орендної плати. То податкова накладна орендодавцем складається саме на таку дату.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ