Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Помилки у сумах ЄСВ, як виправити в єдиній звітності ⍰⍰⍰

  новини від Ед Рем

  Помилки у сумах ЄСВ, як виправити в єдиній звітності ⍰⍰⍰

  Помилки у сумах ЄСВ: ДПС звертають увагу, що після закінчення граничного строку подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) подається Розрахунок з типом «Уточнюючий».

  Коригування у додатку «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» (далі – Додаток 1) з типом «Уточнюючий» помилки лише в реквізитах, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), у відповідному додатку з типом «Уточнюючий» проводиться з використанням ознаки «0» (якщо рядок потрібно ввести) чи ознаки «1» (якщо рядок потрібно виключити).

  Заповнення «Уточнюючого» Розрахунку при коригуванні сум єдиного внеску проводиться з використанням типів нарахувань 2 та 3. При цьому ознака «0» (якщо потрібно ввести рядок) чи ознака «1» (якщо потрібно вивести рядок) не застосовуються.

  Помилки у сумах ЄСВ: якщо платнику єдиного внеску поза межами звітного (податкового) періоду необхідно одночасно уточнити інформацію щодо реквізитів та сум нарахованого єдиного внеску стосовно застрахованих осіб у Додатку 1 до Розрахунку. Який поданий з типом «Звітний» або «Звітний новий». Спочатку у Розрахунку з типом «Уточнюючий» платником єдиного внеску проводиться коригування реквізитів. Які уточняються на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку. Розрахнок з типом «Звітний» або «Звітний новий» з використанням ознаки «0» ( якщо рядок потрібно ввести). Якщо рядок потрібно виключити, ставиться ознака «1».

  Потім формується Розрахунок з типом «Уточнюючий» для коригування показників єдиного внеску з використанням типів нарахувань 2 та 3.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ