Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Прийняття працівника на роботу, повідомлення можна подати через ЕК

  новини від Ед Рем

  Прийняття працівника на роботу, повідомлення можна подати через ЕК

  Прийняття працівника: ДПС інформує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та  повідомлення про це відповідного органу ДПС,  відповідно до порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України (стаття 24 Кодексу законів про працю України).

  Постановою КМУ від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» із змінами і доповненнями (зі змінами та доповненнями, далі – Порядок № 413) встановлено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення) подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою, встановленою додатком до Порядку №413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  • засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;
  • на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
  • на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

  Для подання Повідомлення в електронному вигляді здійснюється вхід до Електронного кабінету за посиланням, а також через офіційний вебпортал ДПС.

  Доступ до приватної частини Електронного кабінету надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

  Режим «Введення звітності

  Режим «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету забезпечує можливість створення платниками

  • податкової звітності;
  • фінансової звітності;
  • статистичної звітності;
  • звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

  Повідомлення, підписання і подання такої звітності до контролюючих органів.

  Для формування Повідомлення в режимі «Введення звітності» платник самостійно встановлює фільтр за параметрами: рік, період, щодо якого здійснюється звітування. Далі за допомогою кнопки «Створити» обирає тип форми «J(F)30 Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

  Із запропонованого переліку форм обираємо форму «J(F)3001001» Повідомлення про прийняття працівника на роботу». Зазначаємо відповідний територіальний орган ДПС (регіон, район) в полі «Код ДПІ» (за замовчуванням встановлено орган ДПС за місцем основної реєстрації). Натискаємо кнопку «Створити».

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ