Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Призначення платежу, помилка у полі при зарахуванні коштів на ЄР

  новини від Ед Рем

  Призначення платежу, помилка у полі при зарахуванні коштів на ЄР

  Призначення платежу: Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє про наступне.

  У разі сплати коштів на єдиний рахунок та допущення помилки у реквізиті «Призначення платежу» розрахункового документу, потрібно не пізніше наступного робочого дня після отримання від ДПС через Електронний кабінет «Повідомлення про помилки в «Призначенні платежу» платіжного документу на сплату коштів на єдиний рахунок» визначати належність платежу відповідному одержувачу за формою J/F1307301.У разі успішного прийняття органом ДПС документу за формою J/F1307301 платник податків отримає квитанцію № 2.

  Якщо платник податків протягом вказаного строку не надіслав ДПС документ за формою J/F1307301. То інформація з розрахункового документа вважається:. Інформацією без визначення належності платежу відповідному одержувачу. І суми такого платежу включаються ДПС до реєстру платежів з єдиного рахунка в розрізі окремого платника. У складі зведеного реєстру платежів з єдиного рахунка з урахуванням черговості сплати, визначеної Податковим кодексом України.

  Податковим кодексом України не передбачена відповідальність за невірне заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункового документа, за яким відбулося зарахування коштів на єдиний рахунок.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ