Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Призупинення використання РРО при тимчасовому припиненні роботи

Призупинення використання РРО при тимчасовому припиненні роботи

Призупинення використання РРО

Призупинення використання РРО: наказом Мінфіну від 14.06.2016р. № 547 не передбачено обов’язку суб’єктів господарювання повідомляти контролюючий орган, у випадках тимчасового припинення діяльності господарської одиниці та, як наслідок, не використання РРО в той же проміжок часу.

Водночас, чинне законодавство не вимагає від суб’єкта господарювання обов’язкового складання будь-якого документу. Що підтверджує факт тимчасового припинення діяльності, за певними адресами господарських одиниць. Як і не встановлює такого обов’язку у разі відновлення їх функціонування.

До того ж рішення про тимчасове припинення роботи структурних підрозділів може бути оформлене товариством внутрішнім розпорядчим документом щодо переведення РРО у статус «Резервного».

Використання РРО можливе лише за наявності укладеного договору з акредитованим центром сервісного обслуговування РРО.

Даний договір є типовим та має містити в собі алгоритм обов’язкових дій споживача та надавача послуг, з питань функціонування та обслуговування РРО.

Призупинення використання РРО: отже, процес зміни статусу РРО внаслідок тимчасового припинення його використання. Не обмежується зміною статусу РРО, перед екваєром на «призупинений», але, в той же час, є достатнім.

Посилання

ще новини….

Замовити аудит підприємства

ПОДЗВОНИТИ НАМ