Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Реєстрація податкових накладних, за новою формою з 1 березня

  Реєстрація податкових накладних, за новою формою з 1 березня

  Реєстрація податкових накладних: ДПС повідомляє, що з метою забезпечення можливості переналаштування платниками податків власних програмних продуктів, реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників, складених за новою формою, в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), буде здійснюватися з 01 березня 2022 року.

  Довідково: з 16 лютого 2022 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17 січня 2022 року №. 15  «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року №. 1307», яким внесено зміни до форми податкової накладної та Порядку її заповнення. В частині доповнення його окремими положеннями щодо заповнення податкової накладної у разі здійснення операцій з постачання на митній території України тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, для яких встановлені максимальні роздрібні ціни, базою оподаткування для яких встановлено максимальні роздрібні ціни.

  Нові формати податкової накладної (J/F1201013) та розрахунку коригування кількісних і вартісних показників (J/F1201213), які з 01 березня 2022 року будуть прийматися для реєстрації в ЄРПН, розміщено на вебпорталі ДПС за посиланням.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ