Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Реквізити марок акцизного податку повинні відображатися в чеках РРО

  Реквізити марок акцизного податку повинні відображатися в чеках РРО

  Реквізити марок акцизного податку: ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що ДПС України, звертає увагу платників податків на зміни в податковому законодавстві, що відбулися в Україні з 1 січня 2022 року.

  Так, з початку року набрали чинності зміни до пункту 11 статті 3 розділу ІІ Закону України від 6 липня 1995 року №. 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Згідно зі змінами суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі. При роздрібному продажу алкогольних напоїв у сфері торгівлі, громадського харчування зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО та/або через програмні РРО із зазначенням цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку.

  Наголошуємо на необхідності обов’язкового дотримання суб’єктами господарювання вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зокрема, відображати у чеках РРО/ПРРО реквізити марок акцизного податку (серію та її номер).

  Реєстратори розрахункових операцій, які наразі не забезпечують відображення у касових чеках цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої, необхідно доопрацювати (з цією метою звернутися до ЦСО чи до виробників) або обладнати робочі місця з РРО необхідними технічними пристроями для забезпечення виконання вимог Закону.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ