Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Річний перерахунок ПДФО – коли проводити ⍰⍰⍰

  Річний перерахунок ПДФО – коли проводити ⍰⍰⍰

  Річний перерахунок ПДФО: ДПС нагадує роботодавцям про обов’язок проводити за місцем застосування податкової соціальної пільги перерахунок суми доходів, нарахованих у вигляді зарплати, а також суми наданої ПСП, в таких випадках передбачених п. 169.4.2 Податкового кодексу України, а саме:

  • за наслідками кожного звітного податкового року під час нарахування зарплати за останній місяць звітного року;
  • при розрахунку за останній місяць застосування ПСП у разі зміни місця її застосування за самостійним рішенням платника податку або у випадках, визначених пп. 169.2.3 ПКУ (обмеження щодо застосування ПСП);
  • під час остаточного розрахунку з платником ПДФО, який звільняється.

  Річний перерахунок ПДФО, результати такого річного перерахунку не забувайте відобразити у додатку 4ДФ до податкового розрахунку.

  Коли за результатами перерахунку виникає недоплата утриманого податку, то суму такої недоплати стягує роботодавець за рахунок суми будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування) за відповідний місяць. В разі недостатності суми такого доходу – за рахунок оподатковуваних доходів наступних місяців, до повного погашення суми такої недоплати (пп. 169.4.4 ПКУ).

  Якщо внаслідок перерахунку виникає переплата ПДФО, тоді на її суму зменшують суму нарахованого податкового зобов’язання платника податку у відповідному місяці.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ