Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Сертифікати на алкогольні напої, як подарунки працівникам .Чи існують податкові ризики?

Сертифікати на алкогольні напої, як подарунки працівникам .Чи існують податкові ризики?

Оскільки найважливіший ресурс підприємства – це працівники, напрочуд актуальним стає питання заохочень персоналу. В таких випадках все частіше стають в нагоді подарункові сертифікати на «дорослі товари»: алкоголь та тютюн. Але чи не принесуть підприємству такі подарунки додаткових проблем ?Чи не  знайде податкова в таких операціях ознаки роздрібної торгівлі алкоголем?-розглянемо далі.

Відповідно до п.2 Постанови КМУ «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» від 30.07.1996р. № 854 роздрібна торгівля алкогольними напоями – діяльність з продажу алкогольних напоїв безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших закладах ресторанного господарства.

При придбанні подарункової картки підприємство здійснює передплату за товар, а подарункова карта підтверджує право того хто її надасть отримати такий товар. Фактично, при передачі працівнику подарункової карти, підприємство дарує право, яким фізична особа може скористатись, а може і не скористатись. Право власності на товар, при придбанні подарункової карти до підприємства не переходить. І при передачі картки від підприємства до працівника, товар не продається.

Продаж товару здійснює його власник, в даному випадку: організація, яка випустила картки. Лише у випадку, коли власник картки (працівник) надасть її власнику товару, останній передасть право власності на товар в обмін, а отже відбудеться операція з продажу алкогольного напою.

Отже жодної прихованої операції з роздрібної реалізації алкогольних напоїв  в даному випадку немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОДЗВОНИТИ НАМ