Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Стандарти IBAN – безперебійний перехід!

  дфс

  Стандарти IBAN – безперебійний перехід!

  стандарти IBAN

  Стандарти IBAN: перехід ДПС України з 1 жовтня 2019 року на міжнародні стандарти відбувся без збою в наповненні державного та місцевих бюджетів. Всі кошти, сплачені платниками податків, зараховані на бюджетні рахунки, відкриті відповідно до вимог стандарти IBAN.

  Органами ДПС обслуговується понад 340 тисяч бюджетних рахунків. Безперебійний перехід на новий формат бюджетних рахунків надав можливість платникам податків у звичайному режимі виконати всі свої податкові зобов’язання. Уникнувши при цьому помилкових зарахувань та зайвих повернень з бюджету.

  Для уникнення непорозумінь податковою було проведено масово-роз’яснювальну роботу серед платників податків. На вебпорталі ДПС та субсайтах територіальних органів ДПС, у засобах масової інформації та Центрах обслуговування платників розміщено повідомлення щодо нових реквізитів бюджетних рахунків.

  До того ж, поінформовано про зміни структурні підрозділи ДПС, які виконують функції з адміністрування податків, зборів платежів та погашення боргу, для забезпечення безперебійної роботи.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ