Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Вікові обмеження для реєстрації Фізичної особи – підприємця

  Вікові обмеження для реєстрації Фізичної особи – підприємця

  Вікові обмеження для реєстрації

  Вікові обмеження для реєстрації: ДПС нагадує, що відповідно до статті 50 Цивільного кодексу України (далі  – ЦКУ)  право на здійснення підприємницької діяльності, яку не заборонено законом, має фізична особа з повною цивільною дієздатністю. Обмеження права фізичної особи на здійснення підприємницької діяльності встановлюються Конституцією України та законом.

    Відповідно до статті 35 ЦКУ  повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю. За наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування така особа може бути зареєстрована як підприємець. У цьому разі фізична особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації її як підприємця. Повна цивільна дієздатність, надана фізичній особі, поширюється на усі цивільні права та обов’язки.

  Фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації

  В порядку встановленому Законом України від 15.05.2003 № 755-1V «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» (далі – Закон № 755).

    Вікові обмеження для реєстрації: відповідно до статті 42 Закону № 755 для проведення державної реєстрації. Фізична особа, яка має намір стати підприємцем та має ідентифікаційний номер, або уповноважена нею особа (далі – заявник). Повинна подати особисто (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) або через уповноважену особу державному реєстратору за місцем проживання такі документи:

  • заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця;
  • копію довідки про включення заявника до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів;
  • документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця;
  • нотаріально посвідчену письмову згоду батьків (усиновлювачів) або піклувальника, або органу опіки та піклування, якщо заявником є фізична особа, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ