Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Виникло перевищення після подачі декларації з ПДВ в період ВС

  консультує Ед Рем

  Виникло перевищення після подачі декларації з ПДВ в період ВС

  Виникло перевищення: після завершення дії воєнного стану платники зобов’язані забезпечити реєстрацію в ЄРПН всіх податкових накладних та розрахунків коригування, реєстрація яких відтермінована на час дії воєнного стану.Проте, чи змінить реєстрація податкових зобов’язань суму перевищення, що виникла після подачі декларації з ПДВ?

  Відповідно до п. 2011.3 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. №. 2755-VI (далі – ПКУ) ΣПеревищ – загальна сума перевищення податкових зобов’язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних та розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних.

  Виникло перевищення: тобто, це різниця між сумою ПДВ-зобов’язань, відображених підприємством у декларації з ПДВ року та сумою ПДВ, яка відображена за цей період у ЄДРПН на підставі зареєстрованих податкових накладних та розрахунків коригування.

  Так, коли будуть зареєстрованівсі податкові накладні, реєстрацію яких було відтерміновано в період, за який була подана декларація,- ΣПеревищення зміниться: зменшиться.

  ще консультації……

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ