Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Визначення типу ПРРО: заповнення реєстраційної Заяви ф. №1-ПРРО

  новини від Ед Рем

  Визначення типу ПРРО: заповнення реєстраційної Заяви ф. №1-ПРРО

  Визначення типу ПРРО: ДПС нагадує, що реєстрація та застосування ПРРО здійснюється відповідно до Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій. Затвердженого наказом МФУ від 23.06. 2020 року № 317 «Про внесення змін до наказу МФУ від 14.06. 2016 року № 547». Згідно з яким реєстрація ПРРО та обмін документами між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу. Здійснюється виключно на підставі електронних документів. З дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів.

  Реєстрація ПРРО. Проводиться на підставі заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (далі – Заява за ф. № 1-ПРРО).

  Заповнюючи розділ 4 Заяви за ф. № 1-ПРРО, суб’єкт господарювання має визначитися з типом програмного реєстратора розрахункових операцій:

  • тип ПРРО «Стаціонарний» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю та використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО;  
  • тип ПРРО «Пересувний» означає, що такий ПРРО зареєстрований на конкретну господарську одиницю (наприклад автомобіль), але може використовуватися на всій території України на такій господарській одиниці;
  • тип ПРРО «Каса самообслуговування» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю та використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО, при цьому його застосування не передбачає залучення касира (наприклад платіжний термінал);  
  • тип ПРРО «Інтернет торгівля» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю і використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО, та при його застосуванні можливе залучення касира (інтернет-магазин (сайт)).
  Нагадуємо!

  Суб’єкти господарювання можуть зареєструвати  ПРРО, скориставшись безкоштовним програмним рішенням. Яке розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України у банері «Програмні РРО».

  Посилання 

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ