Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Зупинення реєстрації ПН та РК, або критерії ризиковості платника ПДВ

  Зупинення реєстрації ПН та РК, або критерії ризиковості платника ПДВ

  Зупинення реєстрації ПН та РК

  Зупинення реєстрації ПН та РК: ДПС нагадує, що у разі коли за результатами автоматизованого моніторингу платник ПДВ. Яким складено податкову накладну/ розрахунок коригування (далі – ПН/РК). Відповідає хоча б одному критерію ризиковості платника ПДВ, реєстрація таких ПН/РК зупиняється.

  Норми встановлені п. 6 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року  № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Порядок зупинення).

  При цьому, критерії ризиковості платника ПДВ визначено Додатком 1 до Порядку зупинення.

  Платник ПДВ отримує рішення про відповідність критеріям ризиковості платника податку через Електронний кабінет у день прийняття такого рішення (додаток 4 до Порядку зупинення).

  У рішенні зазначається підстава, відповідно до якої встановлено відповідність платника податку критеріям ризиковості платника ПДВ.

  Питання відповідності/невідповідності платника ПДВ критеріям ризиковості платника податку розглядається комісією регіонального рівня (далі – Комісія).

  Зокрема, у разі отримання інформації та копій відповідних документів від платника ПДВ. Які свідчать про невідповідність платника ПДВ критеріям ризиковості платника податку. Комісією розглядається питання виключення платника ПДВ з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку.

  Інформація та копії документів, призначені для вирішення питання виключення платника ПДВ з переліку платників. Які відповідають критеріям ризиковості платника податку подаються платником ПДВ до ДПС в електронній формі засобами електронного зв’язку з урахуванням вимог Законів України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» із змінами, від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» із змінами та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 із змінами.

  Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку (далі – Повідомлення) подається за формою J/F13149.

  Зазначена форма Повідомлення містить поле «Інформація», яке підлягає заповненню платником ПДВ.

  У полі «Інформація» Повідомлення стисло наводяться дані. Які свідчать про те, що такий платник не відповідає критерію ризиковості платника податків, який став підставою для включення його до переліку ризикових платників.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ