Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  №1ДФ та особа, яка відмовилась від ІПН за релігійними переконаннями

  №1ДФ та особа, яка відмовилась від ІПН за релігійними переконаннями

  Питання заповнення форми №1ДФ, як правило, не викликає труднощів. Але як правильно заповнити звітність у випадку, коли ситуація неординарна ми і розглянемо нижче.

  Відповідно до п.3.1 розд. ІІІ Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку» від 13.01.2015р. № 4 у графі 2 “Податковий номер або серія та номер паспорта*” відображається реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта фізичної особи (для фізичної особи, яка має відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), про яку надається інформація в податковому розрахунку.

  Заповнення клітинок у графі 2 «Податковий номер або серія та номер паспорта» податкового розрахунку за формою № 1ДФ проводиться зліва направо, пропуски (пробіли) при цьому не допускаються. Мінімальна кількість знаків у даній графі – 8.

  Податковому агенту не потрібно у графі 2 «Податковий номер або серія та номер паспорта» податкового розрахунку за формою №1ДФ доповнювати зліва направо нулями інформацію про серію та номер паспорта фізичної особи.

  Зразок заповнення:

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ