Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Автоматизований моніторинг в ЕК відповідності ПН/РК

  Автоматизований моніторинг в ЕК відповідності ПН/РК

  Автоматизований моніторинг в ЕК: ДПС повідомляє, що в приватній частині Електронного кабінету (меню «Моніторинг ПН/РК») забезпечено можливість користувачу доступу до інформації щодо відповідності такого платника податків критеріям ризиковості. Передбачених Порядком зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

  Приватна частина Електронного кабінету дозволяє переглянути розраховані показники:

  • D (навантаження за останні 12 календарних місяців);
  • Р (сума податку на додану вартість, зазначена у податкових накладних/розрахунках коригування кількісних і вартісних показників. Зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних у звітному періоді з урахуванням поданої на реєстрацію) в розрізі періодів;
  • позитивну податкову історію платника податку;
  • інформацію щодо відповідності/не відповідності платника податку критеріям ризиковості.

  Крім цього, платник податку в режимі реального часу має доступ до даних Єдиного реєстру податкових накладних. Щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування (меню «ЄРПН»).

  Посилання

  ще новини…..

   Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ