Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  ДПС про блокування ПН/РК (в супереч того, що критерії блокування були скасовані)

  дфс

  ДПС про блокування ПН/РК (в супереч того, що критерії блокування були скасовані)

  блокування ПН

  Блокування ПН/РК: ДПС України повідомляє, що ухвалою Верховного Суду від 16 грудня 2019 року у справі №826/12108/18 зупинено дію рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 05.06.2019р. та постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 10.12.2019 р., якими було скасовано п. 10, п. 20, п. 21 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018р. №117.

  Отож, до моменту винесення остаточного судового рішення у цій справі, вищезазначений Порядок є чинним у повному обсязі. Усі відповідні комісії органів ДПС продовжують діяти відповідно до чинного законодавства і запобігають незаконному формуванню податкового кредиту.

  До того ж, вищезазначена ухвала Верховного Суду захистила права та законні інтереси платників податків. Оскільки відновлення дії Порядку надало можливість розглядати подані пояснення/первинні документи щодо податкових накладних, реєстрація яких була зупинена і у разі наявності законних підстав, приймати рішення на користь платників податків.

  Посилання

  ще новини….

   Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ