Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Повернення суми бюджетного відшкодування: що із звітністю та ПДВ?

  дфс

  Повернення суми бюджетного відшкодування: що із звітністю та ПДВ?

  бюджетне відшкодування

  Бюджетне відшкодування: ДФС України звертає увагу платників, якими прийнято рішення про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість. Недопустимі помилки під час заповнення додатку 4 (Д4) до декларації з податку на додану вартість та уточнюючого розрахунку з метою коректного відображення інформації в Реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, який щоденно формується та оприлюднюється на офіційному веб-порталі Міністерства фінансів України.

  Бюджетне відшкодування: під час заповнення рядків податкової декларації та додатку Д4 до неї, форми та порядок заповнення яких затверджені наказом МФУ від 28.01.2016 р. № 21 слід перевірити відповідність даних зазначених в рядках 20.2.1 та 20.2.2 декларації та даних додатку Д4 в частині відповідності задекларованих сум бюджетного відшкодування ПДВ.

  До того ж, у випадку виправлення платником податку помилок у рядках поданої раніше декларації. В результаті чого збільшується раніше задекларована сума бюджетного відшкодування (рядки 20.2.1 або 20.2.2), у додатку Д4 до декларації. Який подається у складі уточнюючого розрахунку. Відображаються вартісні показники (сума збільшення), які відповідають даним з колонки 6 рядків 20.2.1 та 20.2.2 уточнюючого розрахунку.

  Посилання

  ще новини…

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ