Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Державна казначейська служба про зміни щодо податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

  Державна казначейська служба про зміни щодо податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

  Єдиний рахунок для сплати податків: повідомляється, що 30.10.2019р. опубліковано Закон України від 04.10.2019 р. № 190-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

  Законом № 190-IX встановлено, що з 01.01.2021 р. в Казначействі на ім’я Державної податкової служби України відкривається єдиний рахунок.

  Єдиний рахунок може використовуватись платниками для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків та зборів, передбачених Податковим кодексом України (крім податку на додану вартість, акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового. А також частини чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та  їх об’єднань), єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи Державної податкової служби України.

  До того ж, перерахування коштів з єдиного рахунку до відповідних бюджетів буде здійснюватись Казначейством. На підставі реєстру платежів, сформованого Державною податковою службою України. Реєстр платежів буде формуватись з дотриманням черговості сплати, яка визначена у Законі №190-IX.

  Звертаємо увагу, що з 01.01.2021 р. платники мають право використовувати для сплати вищезазначених платежів або єдиний рахунок. Або сплачувати такі платежі на умовах, які діяли до 01.01.2021 р. (на бюджетні рахунки для зарахування надходжень до бюджетів, небюджетні рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування).

   

  Посилання

  ще новини….

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ