Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Дебіторська заборгованість та податкові зобов’язання, що з ПДВ?

  Дебіторська заборгованість та податкові зобов’язання, що з ПДВ?

  Дебіторська заборгованість

  Дебіторська заборгованість: Офіс великих платників податків ДПС на питання :

  Чи нараховуються податкові зобов’язання на дебіторську заборгованість за оплаченими але не отриманими товарами/послугами, необоротними активами на момент анулювання реєстрації особи як платника ПДВ?

  повідомляє наступне:

  Відповідно до п. 184.7 ст. 184 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) якщо товари/послуги, необоротні активи, суми податку по яких були включені до складу податкового кредиту. Не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності. Такий платник податку в останньому звітному (податковому) періоді не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника податку. Зобов’язаний визначити податкові зобов’язання по таких товарах/послугах, необоротних активах виходячи із звичайної ціни відповідних товарів/послуг чи необоротних активів, крім випадків анулювання реєстрації як платника податку внаслідок реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону.

  Отже, платник податку, у якого на дату анулювання реєстрації як платника ПДВ обліковується дебіторська заборгованість за оплаченими але не отриманими товарами/послугами, необоротними активами, за якими суми ПДВ було включено до податкового кредиту, повинен не пізніше такої дати нарахувати податкові зобов’язання за такими товарами/послугами, необоротними активами виходячи з їх звичайної ціни, визначеної на момент такого нарахування.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ