Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Декларація ФОП-єдинника подання в електронному вигляді

  новини від Ед Рем

  Декларація ФОП-єдинника подання в електронному вигляді

  Декларація ФОП: об’єднана звітність за формами F0103307 та F0103405, подана в електронному вигляді, буде прийматись від платників єдиного податку-фізичних осіб першої-третьої груп найближчими днями.

  На даний час удосконалюється взаємодія інформаційно-телекомунікаційної системи щодо приймання та обробки звітності, зокрема, в органах Пенсійного фонду України.

  Водночас наголошуємо, що граничний термін подання декларації платника єдиного податку – 11 травня.

  Звертаємось до платників з проханням із розумінням поставитись до тимчасових незручностей і дякуємо за співпрацю!

  Нагадаємо

  з 1 квітня запроваджені податкові декларації платників єдиного податку фізичних осіб-підприємців та податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

  • За формою F0103307 подається податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи-підприємця (для третьої групи)
  • за формою F0103405 – податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи-підприємця (для першої та другої груп).

  Податкові декларації (F0103307, F0103405) та податкового розрахунку (J0500106, F0500106). Розроблені та запроваджуються для забезпечення виконання вимог законів України від 19 вересня 2019 року №. 115-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та №. 116-ІХ “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб”. Якими змінено порядок подання звітності про нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, передбачено подання звітності про нарахування єдиного внеску у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску у строки та у порядку, що встановлені Податковим кодексом України.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ