Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Порядок ведення обліку податків, зборів та ЄСВ з 5 квітня по новому!

  новини від Ед Рем

  Порядок ведення обліку податків, зборів та ЄСВ з 5 квітня по новому!

  Порядок ведення обліку податків

  Порядок ведення обліку податків: з 5 квітня 2021 року набере чинності Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 12.01.2021 № 5 (далі – Порядок).

  Порядок розроблено на заміну Порядку який використовувася органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422, що втратив чинність.

  Прийняття Порядку забезпечує врегулювання всього спектру бізнес-процесів. Які пов’язані із веденням оперативного обліку платежів. З урахуванням встановлених термінів виконання передбачених етапів контролю за своєчасністю і повнотою перенесення інформації з первинних документів платників до їх інтегрованих карток. Автоматизація процесів здійснюватиметься у рамках «Програми підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM)».

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ