Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Декларування об`єкта при перенесенні виробництва в інший регіон

  консультує Ед Рем

  Декларування об`єкта при перенесенні виробництва в інший регіон

  Декларування об`єкта: «За підтримки Міністерства економіки та Міністерства інфраструктури України нам вдалося налагодити роботу в частині релокації підприємств, які знаходяться в осередках бойових дій. Підприємці з цих областей сьогодні зголошуються на те, щоб перенести свої виробничі потужності на терени Західної України», – розповів під час брифінгу керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

  Підприємство прийняло рішення перенести частину виробничих потужностей в інший регіон України.

  Чи потрібно подавати до ДПС Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП?

  Відповідно до п.63.3 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №. 2755-VI (далі – ПКУ)  та п. 1.4 Наказу Наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» від 09.12.2011р. №. 1588 (далі – Наказ №. 1588), платник податків зобов’язаний стати на облік в органах державної податкової служби, а також повідомляти податкові органи про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням.

  Об’єктами оподаткування є і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі – об’єкти оподаткування), є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Такі об’єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідними розділами ПКУ. (п.8.2 Наказу №. 1588).

  Повний перелік типів об’єктів оподаткування станом на 22.01.2021р. наведено на сайті ДПСУ за посиланням.

  Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою №. 20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків. (п.8.4 Наказу №. 1588)

  У разі зміни відомостей про об’єкти оподаткування, об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією подається протягом 10 робочих днів після зміни відомостей про такі об’єкти оподаткування, а саме:

  • зміни типу,
  • найменування,
  • місцезнаходження,
  • виду права на об’єкт оподаткування
  • стану об’єкта оподаткування

  Розміри штрафу за неподання форми 20 ОПП (п.117.1 ПКУ): 1020 грн – юридичні особи (повторне порушення протягом року – 2040 грн). Однак, під час дії карантинних обмежень за неподання чи несвоєчасне подання 20-ОПП штраф не накладається.

  ще консультаціі……

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ