Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Кава, чай, вода для відвідувачів вашої компанії – з ПДФО, чи ні?

дфс

Кава, чай, вода для відвідувачів вашої компанії – з ПДФО, чи ні?

додаткове благо

Додаткове благо: ДФС розповідають, що відповідно до п. п.«а» п. п. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема, у вигляді харчування, безоплатно отриманого платником податку, крім випадків, визначених ПКУ для оподаткування прибутку підприємств.

Але оподаткування доходів фізичних осіб, у т.ч. одержаних у вигляді додаткового блага, виходячи з положень ПКУ, розглядається лише при їх одержанні безпосередньо конкретним платником податку.

Отже, вода, кава, чай, придбані за рахунок коштів роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником та відвідувачем офісу. НЕ МОЖЕ розглядатися як об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

Посилання

ще новини….

Замовити аудит підприємства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОДЗВОНИТИ НАМ